FUNKCIONĀLA RĪTA ROSME

vidējas intensitātes rīta nodarbības

Hey, labrīt!
Iesāc dienu aktīvi, iegriez savu ķermeni enerģijas virpulī!
Daudzveidīgs inventārs, kustības un intensitāte pēc pašsajūtas, treniņi piemēroti sākot ar jauniešiem /no 12gadiem/ līdz brīdim, kamēr kustēšanās ir iespējama.
Laiks darīt!

FUNKCIONĀLAIS SPĒKA TRENIŅŠ

Funkcionāli spēka treniņi

Nodarbība bez augstām kardio slodzēm, tehniski sarežģītiem vingrinājumiem uzlabos Tavus spēka rādītājus, mobilitāti ikdienas kustībām. Jā, metabolisms un ķermeņa aprises nepaliks novārtā!

CF TRX FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ

nodarbības ar TRX sistēmām

Kusties ikdienai – cel, nes, skrien, priecājies- uzlabo savu fizisko formu, izskatu izmantojot savu svaru un plašu inventāra klāstu – TRX, kardio trenažieri, svaru bumbas, fitnesa stieņus, pildbumbas.
Treniņu programma entuziastiem un iesācējiem neatkarīgi no dzimuma un vecuma!

KROSFITS

augstas intensitātes nodarbības

Mērķtiecīgāko atlētu izvēle-pavadi savu laiku ar jēgu, izzini savas robežas, paplašini savus spēka, izturības, veiklības un koordinācijas limitus, apgūsti jaunus vingrinājumus un trenējies jaudīgi ar interesi!
Jaudīgākā grupa vienmēr atvērta iesācējiem, kopā jautrāk!

BOKSS

vidējas intensitātes boksa nodarbības

Boksa nodarbības, kuras notiek grupās sākot no 11 gadu vecuma un to sastāda iesildīšanās, tehnikas apguve, dažādu uzdevumu veikšana un atsildīšanās profesionāla trenera vadībā. Nodarbībās tiek stiprināta veselība, izturība, veiklība un spēks, kā arī tiek attīstīta sitienu tehnika un norūdīts organisms. Nodarbībās tiek aicināts ikviens, kurš pirms tam nav nodarbojies ar boksu vai arī pagājis ilgs laiks, kopš pēdējām nodarbībām.

BOKSS BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

boksa nodarbības bērniem un jauniešiem no 6-16 gadiem

Socializācija, kustību daudzveidība un kultūra – pamatlietas, kas jāapgūst bērniem, lai kļūtu ātrāki, spēcīgāki, lokanāki – pārliecinātāki par sevi!
Vispusīgā fiziskā sagatavotība un boksa tehnikas pamati bērniem palīdzēs atrast savu vietu līdzīgo pulkā!

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

vieglas un vidējas intensitātes vingrošana pieaugušajiem

Nodarbību pamatmērķis ir nostiprināt mugurkaula muskuļu korseti, taču papildus tiek uzlabots muskuļu spēks un izturība arī citās ķermeņa daļās. Palielinās stabilitāte, locītavu kustību apjoms, līdzsvars, koordinācija, uzlabojas stāja un emocionālā pašsajūta. Grupā aicināti gan cilvēki, kam jau ir kādas sūdzības, gan tie, kuri vēlas vingrot profilaktiski. Vingrojumi tiek izpildīti dažādās pozīcijās gan bez palīglīdzekļiem, gan izmantojot mazo inventāru.

OPEN GYM

atvērta tipa nodarbības

Nodarbības, kuras laikā ikvienam ir iespējams trenēties pašam(-ai) individuāli, bez grupas un trenera līdzdalības, taču nepieciešamības gadījumā iespējama palīdzība arī no trenera puses jebkurā jautājumā. Šajās nodarbībās dalībniekiem ir iespējams izmantot visu sporta klubā esošo inventāru, tādējādi realizējot pirms treniņa sevis noliktos plānus un mērķus.

TIEKAMIES NODARBĪBĀS

Rezervācijas atcelšana

Tiks dzēstas visas tavas rezervācijas, kas sakrīt ar taviem ievadītajiem datiem (epasts, datums, nodarbība). Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinies ar mums!
Atcelt rezervāciju